Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаївщину з концертом відвідав відомий віртуоз (відео)

228

20 листопада у парафії “Успіння Пресвятої Богородиці” с. Пісочна Миколаївського району відбувся благодійний концерт Олександра Божика, скрипаля-віртуоза і композитора.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна.

О.Божик

Сьогодні, у парафії «Успіння Пресвятої Богородиці» — благодійний концерт!Виконання на скрипці віртуоза Олександра Божика! Енергетику скрипаля, яка тримає зал з першої до останньої ноти, словами не описати, це варто почути!

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна 发布于 2019年11月20日周三

Унікальні здібності та майстерність Олександра Божика змусили усіх присутніх знімати на телефони, тамувати подих, слухаючи композиції і просто завмирати від подиву спостерігаючи, як музикант грає скрипкою по смичку.

Як передають очевидці, фантастичною стала гра віртуоза на трьох скрипках одночасно, видобув композицію лише із трьох нот, названими випадковою слухачкою із залу.

“Він є справжнім шоуменом, таким, що вміє поводитися з публікою: чого вартує тільки гра у вгадування за мелодією, з якої країни вона походить! Призом став диск самого скрипаля. Щира подяка Олександру Божику, за чудовий концерт! Дякуємо усім, хто був з нами цього неймовірного вечора!”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.