Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині нардепа від “Слуги народу” зустріли вигуками “Ганьба!”

185

21 листопада у м. Сокаль аграрії спільно з націоналістами під стінами районної ради зустріли народного депутата від “Слуги народу” Юрія Камельчук з банером “За скільки ти продав Україну”.

Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Учасники акції вигукували нардепу “Ганьба!”.

Зазначимо, що Юрій Камельчук був одним із народних обранців, які 13 листопада у першому читанні проголосували за проєкт закону № 2178-10 щодо скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

У Сокалі активісти також тримали у руках плакати з написами: “Україна не сировинний придаток”, “Ні продажу української землі”, “Не продавайте Батьківщину”.

Як повідомлялось раніше, 19 листопада під стінами Львівської облради націоналісти встановили “стовп ганьби” із фотографіями нардепів із Львівщини, які проголосували за продаж української землі.

Серед депутатів із Львівської області за відповідний закон голосували: Святослав Юраш (Слуга народу), Євген Петруняк (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Мар’ян Заблоцький (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Павло Бакунець (Самопоміч).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.