Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаївщину зі Львовом з’єднала нова транспортна розв’язка (фото)

1 685

На Миколаївщині біля села Велика Горожанка на перетині автомобільних доріг загального користування державного значення Т-14-16 “Львів – Пустомити – Меденичі” та Т-14-25 “Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка” влаштували нову транспортну розв’язку в одному рівні типу “турбо-карусель”.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини, передає zaxid.net.

Депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло у коментарі зазначив, що побудована розв’язка значно покращить рух транспорту та підвищить рівень безпеки на дорозі. “Відтепер жителі Великої Горожанки та навколишніх сіл швидше добиратимуться до Львова і додому”, – підкреслив Микола Седіло.

На цьому об’єкті виконали роботи з влаштування дощової каналізації, конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, встановили дорожні знаки, бар’єрне огородження та дорожню розмітку.

Розв’язку будували у рамках реконструкції дороги Львів-Пустомити-Меденичі на ділянці від Щирця до Великої Горожанки. Роботи виконує турецька компанія “Онур”, реконструкція розпочалася у 2018 році і цьогоріч вийшла на фінальний етап. Загальний кошторис робіт становить 225 млн грн. За ті гроші також виконали роботи з поширення проїзної частини на майже 10 км дороги, у межах населених пунктів влаштували автобусні зупинки, тротуари, освітлення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.