Take a fresh look at your lifestyle.

Між Сербією та Росією назріває скандал через продаж зброї українцям

35

Президент Сербії Александар Вучич перебуваючи у Північній Македонії заявив, що його країна не продавала зброю в Україну, однак визнав, що сербські міномети могли опинитися на Донбасі шляхом реекспорту.

Про це повідомляє “Європейська правда”. 

“Вони (опозиція – ред..) звинуватили нас у вбивстві російських дітей в Донецьку і Луганську, бо ми продаємо зброю в Україну. Вони хочуть погіршення відносин між нашою країною і Росією. Вони показали документ, який має продемонструвати вину Сербії” – сказав Вучич, коментуючи оприлюднені опозиціонеркою Марінікою Тепич документи про зустріч представника України з представниками сербськоговійськового заводу “Крушик”.

Згідно із оприлюдненими Тепич даними, сербська компанія “Техноремонт” купила партію мін виробництва заводу “Крушик” у продавця Jugoimport SDPR, продала їх польській компанії Nattan, представником якої фактично був громадянин України Віталій Дементьєв, а вже потім боєприпаси потрапили в Україну.

Вучич заявив, що міністерство торгівлі Сербії дозволило компанії “Техноремонт” продати зброю польській компанії Nattan, яка у документах, оприлюднених опозиціонерко, названа кінцевим отримувачем зброї.

Сербський президент запевнив, що хоча все було зроблено відповідно до закону і угода “була чиста, як сльоза”, однак сербські спецслужби попередили Службу зовнішньої розвідки Росії про можливий реекспорт озброєння в Україну.

Вучич також розповів, що до Безпеково-інформаційного агентства Сербії викликали власника компанії “Техноремонт” і казали йому “не гратися та не експортувати в Україну, не загрожувати відносинам з Росією”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.