Take a fresh look at your lifestyle.

Ганущин заявив, що просуватиме об’єднання “Закладу” з “Кульпарковим”

574

Львівська обласна рада і надалі продовжуватиме практику юридичної перереєстрації обласних комунальних установ зі Львова у села. Зокрема, обласні обранці планують повернутися до питання зміни місця реєстрації Львівської обласної психіатричної лікарні (на останній сесії мова йшла про с. Заклад Миколаївського району).

Про це сьогодні на прес-конференції за підсумками 2019 року заявив голова ЛОР Олександр Ганущин, передає zaxid.net

Ганущин заявив, що облрада проводить перереєстрацію обласних комунальних закладів за межі обласного центру “не від доброго життя, а в пошуку ресурсу” і поскаржився, що Львівська міськарада не фінансує обласні заклади медицини, освіти, культури, які є в підпорядкуванні обласної ради.

Він повідомив, що облрада повернеться до питання перереєстрації обласної психлікарні, однак не уточнив коли. Також не уточнив, які наступні об’єкти є у ймовірному переліку на перереєстрацію зі Львова у села.

“Такі ініціативи будуть мати місце, тому що ми гроші рахуємо… Коли – не готовий сказати”, – заявив він.

На запитання журналістів про те, чи перереєструють Львівську облраду у якесь село на Львівщині, Ганущин уникнув прямої відповіді, однак дав зрозуміти, що схвалює схожі ініціативи. “Я знаю про діяльність колег, котрі перереєстрували районні ради у села за межами районного центру, це дозволило їм вийти на якісь зв’язки і бюджетну підтримку”, – сказав він.

Зазначимо, що лікарі “Закладу” на останній сесії обласної ради влаштували пікет через небажання об’єднюватися із “Кульпарківською”. Депутатам обласної ради не вистачило одного голосу у питанні про реорганізацію психіатричної служби області. Депутати від Миколаївщини Микола Седіло проголосував “проти”, а Петро Марунчак – “за”.

Результати голосування:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.