Take a fresh look at your lifestyle.

Мостиські мисливці заявляють про рейдерське захоплення їхніх угідь

536

Члени Мостиського товариства мисливців і рибалок щодо порушення їхнього права на користування мисливськими угіддями.

Про це повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Відтак, на звернення членів товариства депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Ковалів просить винести на розгляд сесії обласної ради питання щодо надання у користування мисливських угідь Мостиському товариству мисливців і рибалок.

Про це йдеться в його депутатському запиті на адресу голови облради.

До депутата звернулися мисливці і рибалки щодо порушення їхнього права на користування мисливськими угіддями.

Як йдеться у зверненні мисливців, у 2017 році суд скасував рішення облради про надання у користування Мостиському товариству мисливців та рибалок мисливських угідь на території Балицької, Гусаківської, Дидятицької, Поповицької, Твіржанської, Хідновицької, Чернівської та Шегинівської сільських рад, попри те, що товариство отримало погодження цих сільських рад в 2013-2014 роках терміном на 15 років.

“Зараз громади Балицької, Гусаківської, Поповицької та Шегинівської сільських рад об’єднались у Шегинівську ОТГ, Твіржанська сільська рада увійшла в Мостиську ОТГ. Враховуючи такі зміни, товариство знову отримало рішення сільських рад та погодження землевласників та землекористувачів, які необхідні для надання нам цих мисливських угідь у користування. Відтак на адресу Львівської обласної ради скеровано необхідний комплект документів.
Водночас Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства скерувало до Львівської обласної державної адміністрації комплект документів “Про погодження матеріалів для підготовки подання щодо надання у користування мисливських угідь Мостиському ТМР”.

Таке саме подання підготували й для погодження передачі тих самих угідь у користування ТзОВ “Зубр”. Такі дії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства повинні розглядатися як корупційні, а дії ТзОВ “Зубр” мають ознаки рейдерського захоплення. Сільські ради, на території яких розташовані мисливські угіддя, не надавали рішень на надання мисливських угідь для ведення мисливського господарства ТзОВ “Зубр”, – йдеться в депутатському запиті.

З огляду на викладене, депутат просить винести на розгляд сесії Львівської обласної ради питання щодо надання у користування мисливських угідь Мостиському товариству мисливців і рибалок.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.