Take a fresh look at your lifestyle.

Поліцейські знайшли зниклих львівських студентів

794

Поліцейські розшукали львівських студентів у Рівному.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівщини.

Оперативники поліції Львівщини спільно зі своїми колегами – поліцейськими з Рівненської області, проведеними оперативно-розшуковими заходами встановили місце перебування підлітків. Жодних протиправних дій щодо студентів вчинено не було.

У Франківський відділ поліції 23 листопада звернулись батьки трьох студентів одного з львівських вищих навчальних закладів – двох хлопців та дівчини віком сімнадцять років. Як пояснили заявники, напередодні їх діти вийшли з гуртожитку, де проживали і досі про їх місце перебування нічого невідомо.

«Ми негайно оголосили неповнолітніх у розшук, до якого були задіяні оперативники та працівники інших підрозділів поліції. Разом з тим, орієнтування на безвісно зниклих ми передали правоохоронцям в інших областях. Проведеними оперативно-розшуковими заходами, спільно з нашими колегами у Рівненській області, було встановлене можливе місце перебування студентів у місті Рівне. Там ми їх і виявили. Вони здорові та неушкоджені, жодних протиправних дій щодо неповнолітніх вчинено не було», – розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.