Take a fresh look at your lifestyle.

Медики вручили Мальському вимогу про відсторонення Микичак

1 607

Сьогодні після апаратної наради в ЛОДА представники трудових колективів медичних закладів Львівщини, зокрема лікарні “Заклад”, та громадськості вручили голові ОДА Маркіяну Мальському заяву щодо “негайного відсторонення від займаної посади директора ДОЗ ЛОДА Микичак І. В.”.

У заяві вказано, що очільниця обласного департаменту охорони здоров’я “чинить тиск на працівників різних медичних установ області, здійснює адміністративний та психологічний вплив, порушує етику поведінки та присягу державного службовця, прямо порушує норми Конституції України і законів України, перешкоджаючи планомірній роботі медичних закладів”.

Як повідомлялось раніше, голова облради Олександр Ганущин під час свого звіту 25 листопада заявив, що просуватиме об’єднання “Закладу” з “Кульпарковим”. Медики психіатричної лікарні “Заклад” на останній сесії обласної ради влаштували пікет через небажання об’єднюватися із лікарнею на Кульпарківській. Депутатам під час голосування у питанні про реорганізацію психіатричної служби області не вистачило одного голосу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.