Take a fresh look at your lifestyle.

Львів допоможе Новому Роздолу у питанні теплопостачання

883

У Новому Роздолі виникла аварійна ситуація на тепловій мережі діаметром 600 мм. Керівництво Новороздільської ТЕЦ звернулося із листом про допомогу до Львівської міської ради.

Про це повідомляє zaxid.net

На допомогу новороздільчанам вирушать бригади ЛМКП “Львівтеплоенерго”, які будуть місця пориву і ліквідації пошкоджень на трубопроводах.

“Маємо звернення від керівництва Новороздільської ТЕЦ — допомогти в пошуку і ліквідації пориву, який виник на тепловій мережі діаметром 600 мм. Тому завтра зранку у Новий Розділ виїжджають бригади ЛМКП “Львівтеплоенерго”, в кількості 7 людей, для допомоги у пошуку пориву і його ліквідації”, – зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, станом на зараз, тепло до помешкань у Новому Роздолі подається. Подаватимуть його і вночі. Проте у п’ятницю зранку, після локалізації місця пориву, буде перекрито подачу тепла до будинків, які отримують теплопостачання по пошкодженій тепловій мережі. Після проведення ремонтних робіт, подачу тепла буде відновлено.

“Ми розуміємо важливість подачі опалення до будинків, коли на дворі холодно. Тому ремонтні бригади “Львівтеплоенерго” намагатимуться допомогти оперативно виконати всі роботи, щоб мешканці не відчули незручностей”, – додала Ірина Маруняк.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.