Take a fresh look at your lifestyle.

На Бродівщині громадськість виступила проти призначення головою РДА чиновниці режиму Януковича

1 537

Громадськість Бродівщини виступає проти призначення на посаду голови Бродівської райдержадміністрації Оксани Прокопець, яка була на керівних посадах за режиму Януковича. Звернення з цього приводу підписали керівники низки організацій, зокрема місцевих осередків Конгресу українських націоналістів, Спілки воїнів-афганців та інші.

Як йдеться у звернення, громадськість Бродівщини обурює ймовірне призначення, адже суперечить їхнім обіцянкам про «нові обличчя».

“Насправді Оксана Прокопець – далеко не нове обличчя у владі. Зокрема, вона була на керівних посадах і у виконавчій владі в часи злочинного режиму Януковича. У грудні 2013 року, коли розпочався Майдан і всі патріотично налаштовані, чесні політики та державні службовці ставали на бік Революції Гідності, Оксану Прокопець призначили першим заступником голови РДА.

Після Революції Гідності Оксана Прокопець відповідно до законодавства про очищення влада мала бути люстрована, однак при президентові Порошенку, а згодом при владі Зеленського знову опинилася в РДА як перший заступник голови.

Зараз цілком ймовірно вона може очолити райдержадміністрацію.

Чому Оксані Прокопець вдається пробитися за будь-якої влади? Причина в тім, що вона має «дах» в особі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина. Саме він прокладає їй шлях до посад, а вона не залишається в боргу. Зокрема, у 2015-му Прокопець за допомогою адмінресурсу кувала перемогу на виборах О. Ганущину до Львівської облради. Згодом вона на високих посадах в районі допомагала тодішній партії влади на президентських і парламентських виборах. На порозі – нові місцеві вибори, а це значить, що Оксана Прокопець з її «талантами» знову стане в пригоді Ганущину і компанії”, – зазначають автори звернення.

Вони наголошують, що Оксана Прокопець готова служити будь-якій владі й легко нехтує позицією жителів району.

“На Бродівщині пам’ятають, як вона за допомогою озброєної автоматами поліції намагалася зупинити протести громади проти спорудження звіроферм. Жодного слова не пролунало від неї з приводу запланованої ліквідації Бродівського району та загалом плану формування територій, зокрема на слуханнях з цих питань громада так і не почула позиції в.о. голови РДА.

Ми заявляємо, що призначення на посаду голови Бродівської РДА людини, яка свого часу служила режимові Януковича – це ганебний крок, це нехтування позицією громади, це реванш промосковських сил.

Ми вимагаємо не допустити призначення Оксани Прокопець на посаду голови РДА”, – йдеться у зверненні.   

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.