Take a fresh look at your lifestyle.

Суд над Садовим: меру Львова пропонують внести заставу 1 млн гривень

233

Вищий антикорупційний суд обрав меру Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді внесення застави в розмірі 1 млн 056 тис. 500 грн.

Про це повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення оголосив суддя Сергій Мойсак. Згідно з ухвалою, Садовий має 5 днів на внесення застави особисто, або її можуть внести за нього заставодавці. Після внесення застави на Садового покладаються обов’язки повідомляти суд та слідство про зміну місця проживання, не спілкуватися зі свідками у своїй справі. Термін дії цих обов’язків – 2 місяці з моменту внесення застави. Таким чином, суд у 50 разів зменшив суму застави від тої, яку просили прокурори.

Також суд не пристав на вимоги прокурорів, щоби Садовий здав закордонний паспорт та не виїздив без дозволу суду і слідства зі Львова. Садовий у суді заявив, що оскаржуватиме цей запобіжний захід в Апеляційній палаті ВАС. Так само не задоволені рішенням і прокурори, вони також подаватимуть апеляційну скаргу.

Зазначимо, що 21 листопада представники САП вручили підозру Садовому у зловживанні владою у справі будівництва індустріального парку та незаконному відчуженні земель колишнього колгоспу та спричиненні збитків державному бюджету у 93 млн грн.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10771421-sud-obrav-zapobizhniy-zahid-meru-lvova-sadovomu-video.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.