Take a fresh look at your lifestyle.

Верховна Рада розгляне питання про виплату пенсій на окупованих територіях

1 062

До Верховної Ради України внесли законопроєкт №2083-д щодо впровадження виплати пенсій 700 000 особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Зазначається, що радник секретаря РНБО Сергій Сивохо уже заявив з цього приводу: “Реінтеграція Донбасу неможлива без ефективного захисту і відновлення законних прав громадян”.

Олег Тягнибок поставив риторичне запитання: “А з присутністю московських військ на цій території – можлива? Може, так і здається, якщо ідеш в РНБО з посади першого заводили на мітингах Януковича, але насправді усе навпаки”.

Голова ВО “Свобода” зазначає, що доки Донбас не повернуто під наш контроль, ми не можемо перевірити, хто із тамтешніх пенсіонерів громадянин України, а хто – зрадник і вбивця.

“Саме тому й не можемо відновлювати фінансування. За законом війни, відповідальність за окуповану територію несе окупант. Цього закону ми і повинні дотримуватись, якщо хочемо перемогти.

До того часу пенсії, належні мешканцям Донбасу, необхідно зберігати в Україні – у спеціально створеному накопичувальному фонді (поки вкладати їх в розвиток економіки або використовувати на боротьбу з агресором). І тільки після повної деокупації української території, після повної перепаспортизації тамтешнього населення, повернути виплати тільки тим мешканцям, які доведуть свою лояльність до України.

“Слуги” та інші промосковські фракції не спроможні цього осягнути? Чи мета в них така: розпалити в Україні соціальний конфлікт і профінансувати війну проти України з бюджету України?”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.