Take a fresh look at your lifestyle.

Питання можуть винести на сесію: лікарі “Закладу” побували на прийомі у заступника голови ОДА

413

Сьогодні, 3 грудня, працівники лікарні “Заклад” побували на прийомі у заступника голови Львівської ОДА Івана Собка.

Під час розмови було порушено питання: реорганізації психіатричної служби, оголошення конкурсу на заміщення посади директора лікарні “Заклад”, створення єдиного госпітального округу та ін.

Питання Закладу та МикичакПрийом у Собка

Михайло Галущак 发布于 2019年12月3日周二

Іван Собко відповідаючи на питання, чи буде сесія розглядати проект рішення про реорганізацію психіатричної служби на Львівщині, відповів, що у нього такої інформації не має. Однак, будь-який депутат користуючись Законом України Про статус депутатів місцевих рад може це питання внести у порядок денний сесії.

Зазначимо, що 19 листопада голова комісії з питань приватизації Ігор Комарницький (“Батьківщина”) зареєстрував Проект рішення Про реорганізацію психіатричної служби у Львівській області.

Сьогодні, 3 грудня, на президію Львівської облради прийшли медики, які вимагали не розглядати під час сесії питання про реорганізацію психіатричної служби, яке передбачає об’єднання лікарень на Кульпаркові (Львів) та у Закладі (Миколаївський р-н).

25 листопада під час свого звіту О. Ганущин заявив, що просуватиме об’єднання “Закладу” з “Кульпарковим”. Хоча, на останній сесії 20 листопада це питання не набрало необхідної підтримки серед депутатського корпусу.

Як і хто голосував за реорганізацію психіатричної служби:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.