Take a fresh look at your lifestyle.

Проти пенсій для окупованих територій: Львівська облрада прийняла звернення до нардепів

39

5 грудня 2019 року Львівська обласна рада за ініціативою фракції ВО «Свобода» ухвалила звернення до Верховної Ради щодо неприпустимості виплати пенсій жителям окупованих територій до відновлення Україною контролю над кордоном.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Депутати закликають не фінансувати війну проти України з бюджету держави.

«До Верховної Ради України внесли законопроєкт щодо впровадження виплати пенсій 700 000 осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Вважаємо, що ухвалення такого закону може розпалити в Україні соціальний конфлікт.

Доки тимчасово окуповані території не повернуто під контроль України, ми не можемо перевірити, хто із тамтешніх пенсіонерів – громадянин України, а хто – зрадник. Саме тому не можна відновлювати фінансування. За законом війни, відповідальність за окуповану територію несе окупант. Цього закону ми і повинні дотримуватись, якщо хочемо перемогти.

До відновлення контролю над кордоном пенсії мешканців Донбасу необхідно зберігати в Україні – у спеціально створеному накопичувальному фонді і тим часом вкладати їх в розвиток економіки або використовувати на боротьбу з агресором. І тільки після повної деокупації української території, після повної перепаспортизації тамтешнього населення повернути виплати тільки тим мешканцям, які доведуть свою лояльність до України.

Ми вимагаємо не ухвалювати законопроєкт щодо впровадження виплати пенсій особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях, і не фінансувати війну проти України з бюджету України», – йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.