Take a fresh look at your lifestyle.

Владі важливіші зарплати чиновників, аніж енергозбереження в школах, – Панькевич

313

На програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини передбачено таку ж суму, як на премії чиновникам облдержадміністрації.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич 5 грудня 2019 року на сесії Львівської обласної ради під час розгляду обласного бюджету на наступний рік.

«З різних джерел чуємо інформацію про чималі зарплати деяких керівників департаментів, інших посадовців облдержадміністрації. Водночас не відомо, за якими критеріями виплачуються кошти, нам не дають відповідей на запити стосовно цього.

Водночас на реалізацію програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини у 2020 р. передбачено 36 млн. грн., що фактично рівне сумі видатків (35 мільйонів гривень) на підтримку органів влади. То що для області важливіше: енергозбереження шкіл, дитсадків, лікарень Львівщини, які є у спільній власності громади, чи премії чиновників ЛОДА? Скільки ще можна утеплити будинків, замінити вікон, зробити ремонтів освітніх, медичних установ, закладів соціальної сфери та фізичної культури і спорту за тих 35 млн.грн., які рада виділяє для чиновників», – наголосив Олег Панькевич.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.