Take a fresh look at your lifestyle.

“Червоні лінії” для Зеленського: у Києві зібрався Майдан (фото, відео)

262

У Києві на Майдані Незалежності відбулась масова акція «”Червоні лінії” для Зеленського».

Про це повідомляє сайт “Цинічний Львів”.

Акцію влаштували напередодні Нормандської зустрічі, де президент Володимир Зеленський зустрінеться з лідерами Франції, Німеччини та Росії.

Учасники мітингу вийшли на підтримку і захист України перед переговорами Володимира Зеленського з лідерами РФ, Німеччини та Франції у “нормандському форматі”.

Тисячі українців тримають у руках прапори України та політичних сил. По обидва боки від сцени розміщені великі написи “Червоні лінії для Зе”.

Співорганізатори акції: ВО “Свобода”, “Європейська солідарність”, “Голос”, “Батьківщина”, Рух Опору Капітуляції, Українська Добровольча Армія, “Демократична сокира”, ГО “Солідарна справа громад”, відомі волонтери, ветерани та небайдужі громадяни.

Вимоги учасників протесту: жодних компромісів щодо унітарної держави і федералізації, щодо європейського та євроатлантичного курсу, щодо деокупації і повернення Криму. Також на акції вимагають не вчиняти жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном, а також не робити зупинок у міжнародних судових процесах проти Росії.

Учасники акції (для збільшення – клікайте).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.