Take a fresh look at your lifestyle.

У команді Зеленського прокоментували можливий імпічмент Трампа

46

Помічник Президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак прокоментував розмову президентів України і США, після якої Конгрес почав процедуру імпічменту Дональда Трампа.

Про це він розповів в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt, передає Кореспондент.

Він підкреслив, що українцям відомо, яку надзвичайну допомогу надавали США протягом останніх років, що вони є партнером і другом України, “і в цьому в нас немає сумнівів”. Зокрема, після попереднього заморожування військової допомоги її не просто надали, але і збільшили. 

“А про те, що затримка якимось чином пов’язана з умовами, виставленими Україні, ми чуємо тільки в медіа, офіційна американська сторона ніколи такого не заявляла”, – запевнив Єрмак. 

На питання, чи були спроби Дональда Трампа шантажувати Україну розслідуваннями проти сина Джо Байдена, Єрмак підкреслив, що під час відомої телефонної розмови Зеленський “ні в якому разі не обіцяв жодних конкретних розслідувань”. 

Єрмак зазначив, що розслідування в Сполучених Штатах, “є внутрішньою справою США”, до того ж події, про які йде мова в ході слухань у Конгресі США, мали місце ще до того, як Володимир Зеленський став президентом. 

Коментуючи припущення з боку Білого Дому про ймовірне втручанні України в передвиборчу боротьбу США в 2016 році, Єрмак зазначив, що “якщо б це було офіційною позицією Вашингтона”, українська сторона на це б реагувала. Єрмак також вважає, що Володимир Зеленський незабаром здійснить візит до США. “Ми сподіваємося, що скоро справа дійде до офіційного візиту Володимира Зеленського в Вашингтон”, – сказав Єрмак.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.