Take a fresh look at your lifestyle.

Учасники війни стурбовані, що з 1 січня у них можуть забрати пільги на проїзд

2 006

Днями Львівське обласне відділення громадської організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” опублікувало заяву, що з 1 січня 2020 р. “всі пасажири, які користуються послугами автомобільного транспорту загального користування оплачуватимуть 100% вартості проїзду”.

Очевидно, мова йде і про учасників війни, яким це право передбачено Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

У зверненні перевізників “до мешканців Львівської області” йдеться, що “на автобусних маршрутах приміського сполучення”, які не виходять за межі окремого району та тих, які виходять за межі одного району та міжміського сполучення (замовником виступає Львівська обласна державна адміністрація) послуги з пільгових перевезень надаються окремим категоріям громадян, яким таке право надане Законами України лише за наявності виділених коштів у місцевому та обласному бюджетах до оплати цих послуг в повному об’ємі.

На даний момент, не відомо, які місцеві бюджети передбачили на пільговий проїзд учасників війни кошти і чи взагалі на це передбачать.

Учасник війни на Донбасі та громадський активіст Михайло Галущак у Фейсбуці на сторінці групи “Учасники АТО проти монетизації пільг” зазначив, що минулого року вже була подібна ситуація, коли попередня влада намагалась відмінити безкоштовний проїзд для учасників війни.

“Ми тоді вийшли на акції протесту до облдержадміністрації – вони з цього збилися. Ці чиновники можуть піти тим же шляхом…

Безперечно, має бути знову круглий стіл у голови ОДА за участі перевізника та учасників війни щодо питання безкоштовно проїзду вказаній категорії населення

Вклад військових у збереження держави знову намагаються виміряти 7 грн за проїзд

p.s.: нагадаю, що на останній сесії Львівської облради на премії чиновникам ОДА виділили 35 млн грн”, – зазначив Михайло Галущак.

Коментарі під публікацією про відміну пільгового проїзду:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.