Take a fresh look at your lifestyle.

“Рух” не голосував, щоб лікарям “Закладу” надали слово для виступу в облраді (фото)

415

На останній сесії Львівської обласної ради (05.12.2019) фракція “Народного Руху України” стала єдиною з усіх фракцій, яка у повному складі не голосувала, щоб представникам лікарні “Заклад”, які половину дня стояли на морозі – не надали слова для виступу у “різному”.

Зазначимо, що у той день кілька десятків медиків із “Закладу” пікетували сесію Львівської обласної ради з вимогою не допустити об’єднання їхньої лікарні з психіатрією на Кульпаркові (м. Львів).

Відповідно до регламенту сесії, медикам мали надати слово для виступу на її початку – у “розминці”. Однак, більшість облради перенесла це питання у “різне”. Відтак, до обіду медики на морозі стояли під стінами облради і чекали, коли закінчиться сесія. Проте, коли дійшло до “різного” – більшість облради своїм голосуванням не надала слова представникам лікарні “Заклад”.

Результати поіменного голосування за надання слова на сесії облради представникам лікарні “Заклад”:

Після завершення сесії, під час брифінгу голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, представниця лікарні “Заклад” Тетяна Микитка на гострих тонах розкритикувала чиновника за намагання знищити психіатрію в області.Через кілька хвилин після цієї сварки медика з облради забрала швидка. Лікарі зафіксували у жінки тиск 180/120.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.