Take a fresh look at your lifestyle.

“Призведе до загострення ситуації”: учасники війни відреагували на можливе скасування пільг на проїзд

1 050

Учасники війни на Донбасі із Самбірщини відреагували на інформацію автоперевізників, що з 1 січня 2020 р. на Львівщині всі категорії населення, якщо на них не передбачать кошти у бюджеті – платитимуть за проїзд у маршрутках.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук “Побратими Самбора”.

“Із цієї інформації, якою ми володієм на даний момент автоперевізники хочуть відмовити по пільгових перевезеннях у зв’язку, що ані в області, ані у місцевих бюджетах, не передбачили коштів на відшкодування за проїзд для учасників війни.

Вимагаємо в керівництва області, врегулювати цю ситуацію, бо інакше дійде до непорозумінь між учасниками війни та водіями, що призведе до загострення ситуації. На премії чиновникам обласної адміністрації виділили 35 мільйонів гривень, а економити хочуть на тих, хто захищав Україну”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі під дописом “Побратимів Самбора”:

Нагадаємо, що днями Львівське обласне відділення громадської організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” опублікувало заяву, що з 1 січня 2020 р. “всі пасажири, які користуються послугами автомобільного транспорту загального користування оплачуватимуть 100% вартості проїзду”.

Учасники війни вже розкритикували намагання автоперевізників забрати пільги на проїзд.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.