Take a fresh look at your lifestyle.

Проїзд для учасників війни: влада та перевізники обговорять це питання

561

У понеділок, 16 грудня, відбудеться зустріч заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Тараса Греня із представниками автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення щодо питання про пільговий проїзд учасника війни.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі йтиметься про питання перевезення пільгових категорій громадян, які мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті.

Однак, на сайті ЛОДА інформація про місце та час зустрічі відсутня.

Додамо, щороку Львівська ОДА та перевізники укладають меморандум, у якому зазначають перелік пільговиих категорій, які можуть їздити в обласних маршрутках безкоштовно.  У 2019 році їздити безкоштовно на міжміських, приміських та міських маршрутах Львівської області можуть п’ять пільгових категорій: учасники бойових дій, бійці-добровольці АТО, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, а також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи.

Нагадаємо, що днями Львівське обласне відділення громадської організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників”  опублікувало заяву, що з 1 січня 2020 р. “всі пасажири, які користуються послугами автомобільного транспорту загального користування оплачуватимуть 100% вартості проїзду”.

Учасники війни на Донбасі попередили владу, що скасування пільг за проїзд для цієї категорії населення “призведе до загострення ситуації”.

9 грудня відбулось засідання Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини було розглянуто заяву перевізників Львівщини, про проблеми з відшкодуванням перевезення пільговиків і подальшою можливою відмовою надання таких послуг.

Учасник російсько-української війни Олег Дудок у Фейсбук повідомив, що так, як дуже значну частину в пільгових перевезеннях займають пільговики із числа УБД, яким пільга гарантована Законом України, це безпосередньо проблема на котру ми повинні відреагувати. “На засіданні була створена робоча група, яку очолив Голова Координаційної ради С. Лейченков для вивчення цього питання і подальшого реагування. Сьогодні в рамках цієї комісії проведена зустріч з представниками перевізників та заслухані їхні позиція та аргументи. Процес триває.. “, – зазначив Олег Дудок.

Нагадаємо, що на останній сесії Львівської облради на премії чиновникам ОДА виділили 35 млн грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.