Take a fresh look at your lifestyle.

У кінопрокат виходить нова сімейна комедія про Козацьке Різдво (трейлер)

115

Опубліковано другий офіційний трейлер різдвяної казки “Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво”. У широкий кінотеатральний прокат стрічка виходить 1 січня 2020 року.

Про це повідомляє Держкіно України.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке. Другий офіційний тизер

Другий офіційний тизер різдвяної казки Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво. У широкий кінотеатральний прокат стрічка виходить 1 січня 2020 рокуФільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі й українському характеру. Сама історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором, козацькою героїкою й закорінена в український фольклор і українську народну міфологію й вірування. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника (який і є сценаристом фільму) «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».Головні ролі у фільмі виконали Костянтин Лінартович, Олександр Пожарський, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Арам Арзуманян та інші.Виробництво: «Кінокомпанія 2016», за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Опубліковано ДержКіно України Середа, 11 грудня 2019 р.

Фільм-казка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі й українському характеру. Сама історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором, козацькою героїкою й закорінена в український фольклор і українську народну міфологію й вірування. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника (який і є сценаристом фільму) «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».

Головні ролі у фільмі виконали Костянтин Лінартович, Олександр Пожарський, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Арам Арзуманян та інші.

Виробництво: «Кінокомпанія 2016», за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.