Take a fresh look at your lifestyle.

Пільговий проїзд учасникам війни: у ЛОДА відбулася нарада за участю всіх сторін (відео)

920

Сьогодні, 16 грудня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо пільгового проїзду учасників російсько-української війни.

Участь у нараді взяли представники влади, перевізників та учасників війни.

Під час обговорення директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Тарас Оприск розповів про кошти, які виділяють перевізникам з місцевих бюджетів області для пільгового перевезення.

Представник Координаційної ради Учасників бойових дій Львівщини Сергій Лейченков закликав створити електронну базу пільговиків та електронний квиток, щоб бачити, хто і скільки разів проїздив. Питання монетизації пільг – учасник війни розкритикував через несправедливий принцип розподілу коштів.

Питання про пільгові перевезенняОДА

Geplaatst door Михайло Галущак op Maandag 16 december 2019

Віталій Смілка, який представляв Спілку ветеранів АТО Городоччини, нагадав перевізникам, що коли вони підписували договори про перевезення, то вони тим самим підписувалися під Законами України, де чітко вказано про пільгове перевезення учасників бойових дій.

У відповідь перевізники зазначили, що їм не вистачає коштів, щоб покрити видатки за проїзд для пільгових категорій (просили виділити їм додаткових 10 млн грн).

Представник Миколаївського районного осередку Асоціації учасників АТО Львівщини Михайло Галущак нагадав, що на останній сесії Львівської обласної ради на премії чиновників ОДА було виділено 35 млн грн. “Якщо потрібно покрити видатки за проїзд учасникам війни, то давайте заберемо їх з цих премій”, – наголосив Михайло Галущак.

Учасники круглого столу домовилися, що проведуть наступне засідання у п’ятницю, 20 грудня, о 14.00 у 257 каб і підпишуть меморандум про перевезення пільгових категорій на 2020 р.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.