Take a fresh look at your lifestyle.

Львівський перинатальний центр: підрядники заявили, коли завершать роботи

51

Днями представник підрядної організації, що виконує роботи у Львівському обласному перинатальному центрі, ознайомив комісію із станом реалізації реконструкції.

Про це повідомляють у прес-службі ЛОДА.

Відтак, 3-й поверх корпусу Б-3 обіцяють завершити до середини наступного тижня. До кінця цього року на 2-ому поверсі виконають роботи із влаштування лінолеуму.

«Цей центр є медичною установою європейського зразка. Для нас надзвичайно важливим є наступний етап реалізації цього проекту – завершення другої черги – гінекологічного корпусу. Ми плануємо завершити роботи на цьому об’єкті та здати його  експлуатацію у 2020 році. Для нас це питання є надзвичайно важливим, адже Центр покликаний зберегти життя та здоров’я дітей», – наголошує заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Нагадаємо, що у 2018 році завершені будівельні роботи та здані в експлуатацію корпуси А-2  та А-3 , які функціонують як пологовий стаціонар. Станом на сьогодні, здійснюються роботи з реконструкції корпусу Б-3, в якому знаходиться гінекологічне відділення, відділення патології вагітності, консультативно-поліклінічне відділення, центр підтримки лактації і грудного вигодовування, кафедра підвищення кваліфікації лікарів, акушер-гінекологів Львівського національного медичного університету.

Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

Див

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.