Take a fresh look at your lifestyle.

Ледь не побили Ганущина: як Львівська облрада голосувала за мисливські угіддя Мостищини (відео)

2 319

Львівська обласна рада на своєму засіданні 24 грудня проголосувала за Проект рішення про мисливські угіддя Мостищини, відповідно до якого мисливське товариство “Зубр” отримало 3,087 га землі, а “Мостиське товариство мисливців та рибалок” – 9,4 га.

З ранку обласну раду пікетували кілька десятків мисливців Мостищини (“МТМР”), які заявляли, що відбувається рейдерське захоплення їхніх земель.

Мисливці з Мостищини

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 24 december 2019

Проект рішення про мисливські угіддя Мостищини було включено у Порядок денний сесії під час його формування. За таке рішення депутати від ВО “Свобода” Андрій Чад та Михайло Ковалів тимчасово заблокували діяльність сесії та ледь не побили голову ради Олександра Ганущина.

Свободівці Ковалів та Чад ледь не побили Ганущина через його намагання в обхід комісії внести у порядок денний питання про мисливські угіддя (мова йде про рейдерське захоплення угідь на Мостищині)

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 24 december 2019

Під час розгляду Проекту рішення про мисливські угіддя Мостищини Михайло Ковалів закликав депутатів не голосувати за вказане питання, оскільки це суперечить позиції місцевих мисливців

Андрій Чад наголосив на тому, що не було проведено додаткової екологічної комісії перед розглядом вказаного Проекту рішення, що на початку сесії обіцяв голова ради Олександр Ганущин.

Скандальне питання про Мисливські угіддя Мостищини. Сесія Львівської облради 24.12.2019

Скандальне питання про Мисливські угіддя Мостищини. Сесія Львівської облради 24.12.2019

Geplaatst door Галичина – земля наших батьків op Woensdag 25 december 2019

Варто зазначити, що представникам мисливців Мостищини, які прийшли пікетувати раду – ну було надано слова для виступу під час розгляду їхнього питання.

Після голосування мисливці, які пікетували облраду – ледь не побили одного із владних депутатів.

Як мисливці ледь не робили депутата облрада

Geplaatst door Михайло Галущак op Dinsdag 24 december 2019

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.