Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині 2020 р. проголошено Роком української родини

294

Сесія Львівської обласної ради прийняла рішення про проголошення 2020 р. Роком української родини. Таке рішення ухвалене з ініціативи фракції ВО «Свобода».

Ще наприкінці 2018 року фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді пропонувала проголосити 2019 рік на Львівщині Роком української родини. Однак питання не виносили на розгляд сесії.  

Голова фракції Олег Панькевич нагадав, що до обласної ради скеровано звернення учасників круглого столу «Християнське виховання та інституція сім’ї: як вберегти від загроз», який відбувся 22 жовтня 2018 року у Львівській обласній раді. Одна з пропозицій учасників заходу – проголосити наступний рік на Львівщині Роком української родини.

 Нагадаємо, раніше голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич подав до ради проект звернення щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Депутат, зокрема, закликав зупинити процес внесення до Конституції України викривлених понять сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства. 

22 жовтня 2018 року  у Львівській обласній раді відбувся круглий стіл  «Християнське виховання та інституція сім’ї: як вберегти від загроз». У заході взяли участь науковці, духовенство, політики, які підтримали проект звернення.

25 жовтня 2018 року на сесії Львівської обласної ради більшість депутатів не підтримали звернення про захист інституції сім’ї, яке ініціювала фракція ВО «Свобода».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.