Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині офіційно заборонили торгівлю з Росією

97

Депутати Львівської обласної ради підтримано проєкт рішення про припинення торгівлі з резидентами Російської Федерації на Львівщині.

Ця ініціятива належить голові фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олегові Панькевичу та депутатові-свободівцю Руслану Кошулинському.

Депутати пропонують припинити торговельні операції з суб’єктами господарювання РФ на Львівщині. Вони наголошують: ведення бізнесу з ворожою державою під час війни є неприпустимим і аморальним.

Як зазначають націоналісти, до фракції ВО «Свобода» звернулися патріотичні та ветеранські громадські організації з приводу ведення суб’єктами господарювання на території Львівської области торгівлі з резидентами РФ. За інформацією Головного управління статистики у Львівській області, імпорт товарів, які надходять з РФ на Львівщину, не те що не був припинений, але й зріс у чотири рази порівняно з минулим роком.

Депутати в  рішенні рекомендують підприємствам, установам та організаціям усіх форм власности, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Львівської области, припинити в місячний термін господарські відносини із суб’єктами господарювання Російської Федерації та іншими суб’єктами господарювання, що прямо чи опосередковано підконтрольні фізичним або юридичним особам РФ.

У проєкті рішення також запропоновано рекомендувати Львівській обласній держадміністрації звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням сформувати перелік підприємств і осіб РФ, відповідно до зазначеного вище; звернутися до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування або розширення санкцій до підприємств і осіб РФ згідно зі спеціяльним законодавством України про санкції.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.