Take a fresh look at your lifestyle.

Садовий розповів, куди хоче перенести Ратушу

173

Кабінети чиновників міської ради Львова перенесуть у нову адміністративну будівлю, яку планують збудувати біля церкви Анни. Натомість в ратуші на площі Ринок планують відкрити мистецькі простори.

Про такі плани повідомив мер Львова Андрій Садовий під час свого звіту за рік роботи 26 грудня, передає zaxid.net.

За словами Садового, на території позаду церкви Анни між вул. Шевченка та вул. Городоцькою планують збудувати виставковий центр, де розмістять нову адміністративну будівлю ратуші, куди перенесуть значну частину кабінетів міської ради.

«Там має бути збудований в перспективі великий виставковий зал для музеїв і там ми плануємо розміщувати нову адміністративну будівлю львівської ратуші, яка буде сучасна. Зараз займаємося юридичними питаннями, працюємо з різними проектантами», – повідомив Садовий.

За його словами, в існуючій будівлі ратуші на площі Ринок залишать другий поверх, де, зокрема, розташовані сесійна зала і кабінет мера. Натомість на 3 і 4 поверхах відкриють картинні галереї.

Андрій Садовий не розповів, коли ці плани будуть втілюватися і які саме управління ЛМР перенесуть у виставковий центр біля церкви Анни. Містобудівні умови і обмеження на будівництво виставкового центру виконавчий комітет ЛМР ще не видавав.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.