Take a fresh look at your lifestyle.

Як у Миколаєві молодь плела дідух (фото, відео)

111

Миколаївська молодь з Міського учнівського парламенту “Лідер” під керівництвом Наталії Лешковят взяли участь у майстер-класі із плетіння дідуха.

Про це повідомляють Миколаївські вісті.

Захід відбувся у караван-барі “Гора”.

КОЛЯДА І ПЛЕТІННЯ ДІДУХА у Миколаєві

КОЛЯДА І ПЛЕТІННЯ ДІДУХА у МиколаєвіМіський учнівський парламент "Лідер"(БДЮТ) разом з координаторкою Наталією Лешковят зібрались в дуже атмосферному місці – караван-барі "Гора", щоб відродити давню традицію плетіння дідуха. Навчав майстерності Микола Михайляк з Устя, який більше десяти років плете дідухи. Дідух є символом достатку та родинного тепла. Свого дідуха миколаївські лідери подарують Геріатричному центру у Винниках, а вже наступного року вирішили втілити в життя мегаідею – обіцяють сплести великого дідуха для міста Миколаєва.Допоміг вітлити креативну ідею "мупчиків" Олег Держило, а Віра Головацька щедро надала атмосферне кафе для доброї справи)))

Geplaatst door Миколаївські вісті op Zaterdag 28 december 2019

Навчав майстерності Микола Михайляк з Устя, який більше десяти років плете дідухи.

Дідух є символом достатку та родинного тепла. Свого дідуха миколаївські лідери подарують Геріатричному центру у Винниках, а вже наступного року вирішили втілити в життя мегаідею – обіцяють сплести великого дідуха для міста Миколаєва.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.