Take a fresh look at your lifestyle.

Ми всі, українці, уродженці 1 січня, – Кошулинський на вшануванні Бандери (відео)

811

Сьогодні, 1 січня, Львівська обласна організація ВО «Свобода» взяла участь у заходах із вшанування 111-річчя від Дня народження Голови Проводу ОУН Степана Бандери. Віче відбулось біля пам’ятника провіднику націоналістів у Львові.

Із вітальним словом перед присутніми виступив голова Секретаріату ВО «Свобода», депутат Львівської обласної ради Руслан Кошулинський.

Свободівець зазначив, що українці мають честь бути послідовниками такої людини, як Степан Бандера. Згадуючи про Голову Проводу ОУН потрібно пригадати собі ті маркери, цінності, які залишила по собі ця людина.

Ми всі, #українці, уродженці 1 січня, ?? – Руслан #Кошулинський ?#Львів #ДН_Бандери

Geplaatst door Львівська обласна організація ВО "Свобода" op Woensdag 1 januari 2020

«Дуже цікавим є приклад Степан Бандери – це приклад незламності, непристосовуванства. Напевно тому і ми шануємо його. Було багато в той час політиків, але чомусь саме йому ми ставимо пам’ятник і чомусь його ми ставимо за взірець. У той час так само казали: «Ой не на часі», «А нас схід не зрозуміє», «А давайте менше зло»… Один в один, як і зараз, але всупереч всьому Бандера казав, що потрібно робити своє. Бандерівці знали, що німецький, радянський чи польський ворог є сильніші за них. Однак, бандерівці питалися не скільки ворога, а де ворог і готувалися до бою та перемагали. Тому свою державу втілювали всупереч всьому – не боячись і не пристосовуючись».

Другий маркер у життєвому шляху Степана Бандери, який виділив Руслан Кошулинський – це голод до свободи. Завжди і всюди потрібно переживати за українську незалежність. «Де би і ким ти не був, в якій частині світу – завжди переживай за своє, за свого, – продовжив Руслан Кошулинський, – Чи ти підприємець чи лікар – завжди дбай за свого. У сьогоднішньому світі ніхто, ні один документ не гарантує міжнародні гарантії свободи і незалежності України. Тільки ми зі своїми надсучасними та надфаховими збройними силами можемо себе захистити. Тільки українець у своїй українській Україні дбатиме за свою державу – іншого виходу немає, щоб залишитися у цьому світі».

Під час виступу Руслан Кошулинський згадав також чимало видатних людей, які народилися 1 січня. «В цей день народився Степан Шухевич. Народилися і мої вже сучасники: народний депутат 7-го скликання, львів’янин, людина, яка так билася з «Беркутом» так, що не один тиждень потім лежала в лікарні – Андрій Міщенко. Тут, серед нас є лікар-хірург, учасник московсько-української війни, який спас своїми руками не одне українське життя Костянтин Василькевич. Дуже приємно сьогодні згадати міського голову Тернополя Сергія Надала, який ініціював зі своїми депутатами-однодумцями звернення до київської влади про відновлення звання «Герой України» Степанові Бандері. Всі вони уродженці 1 січня. Ми всі, українці, уродженці 1 січня – ті, хто себе називають бандерівцями», – наголосив Руслан Кошулинський.

В урочистому заході до вшанування 111-річчя від Дня народження Степана Бандери у Львові взяло участь більше сотні свободівців, значна частина яких учасники сьогоднішньої московсько-української війни. Голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Олег Панькевич у коментарі зазначив, що подібні заходи є важливими для підняття бойового духу українців, з огляду на нестабільну ситуацію в Україні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.