Take a fresh look at your lifestyle.

Фейсбук видалив дописа екс-міністра про Бандеру

788

2 січня Фейсбук видалив допис екс-міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, де вона вжила кілька його цитат.

Про це політик повідомила на своїй сторінці.

“Вчора служба підтримки фейсбук повідомила мене, що допис про Степана Бандеру, де я вжила декілька його цитат, прихований через “порушення стандартів спільноти щодо “hate speech/пропаганду ненависті”.  

Ось, що фейсбук вважає пропагандою ненависті:

Пропаганда ненависті — напади на людей на основі так званих захищених ознак, як-от расової, релігійної чи етнічної приналежності, національного походження, сексуальної орієнтації, касти, статі, гендеру або гендерної ідентичності, серйозної хвороби або фізичної вади. 

У дописі від 2 січня не було ніякої пропаганди ненависті і нічого, що порушувало б стандарти спільноти. Але це не завадило заблокувати допис, який набрав більше ніж 6 тисяч поширень і охопив понад пів мільйона читачів.

Таке стається не вперше. У вересні фейсбук приховав мій допис про формулу Штайнмаєра з головним меседжем “Капітуляція перед Кремлем не принесе Україні миру”. На прохання до керівниці з публічної політики щодо України у фейсбук Kateryna Kruk допомогти розібратись з цією ситуацією, отримали відповідь: “Команди переглянули пост і підтвердили, що рішення було ухвалено правильно, тому пост залишиться усуненим”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.