Take a fresh look at your lifestyle.

Легендарні цитати Мирослава Симчича: “Без націоналізму не буде України!”

588

Сьогодні, 5 січня, сотенному УПА, багаторічному політв’язню радянських концтаборів (відсидів більше 32 років) Мирославу Симчичу- « Кривоносу » виповнилося 97 р. з Дня народження.

Мирослав Симчич-«Кривоніс» відомим своїм боєм за Космач у січні 1945 р., де він разом зі своєю сотнею, в якій воювало понад 200 упівців – завдав поразки каральному полку НКВС, де було понад 500 осіб. Бій тривав три дні. Сам «Кривоніс» отримав поранення.

Ми зробили добірку топ-5 цитат легендарного сотенного УПА:

1. Коли у понеділок прийшов у цех, то побачив, що водії біжать до мене і кричать: «Дед, й*п твою мать, ты почему коммунистов всех не убил. Смотри, сколько их, бл*дей, еще осталось». Я кажу: «Хлопці, заспокійтесь! Скільки встиг – стільки вбив».

2. Місцеве населення створило УПА. Якби не їхня підтримка, то нас і не було б. Місцеве населення нас годувало, давало нам одяг, розвідку. Все, що ми мали – було від пересічних українців. Без народної допомоги УПА не могла б утриматись і півроку, а ми воювали більше 10 років.

3. Ми повинні розуміти, що ніхто нам у цьому житті просто так нічого не дасть. Не треба думати, що все втрясеться і все якось воно буде – за все у цьому житті треба боротись.

4. В нас є багато партій, але толку ніякого від них нема. Тому, треба діяти так, як «Свобода».

5. Без націоналізму не буде України!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.