Take a fresh look at your lifestyle.

Свободівці вимагають скасувати мільйонні зарплати чиновникам

1 005

Корупцію винищують, притягуючи корупціонерів до відповідальности, а не виплачуючи посадовцям величезні зарплати. Про це йдеться в заяві фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, яку подав до ради голова фракції Олег Панькевич.

Як йдеться в заяві, суспільство шокувала інформація, що міністри, їхні заступники, а також топменеджери державних підприємств отримують від кількасот тисяч гривень до кількох мільйонів на місяць, зокрема, виплачено 700 мільйонів гривень премії виконавчому директору НАК «Нафтогаз України» Юрію Вітренку і голові правління компанії Андрію Коболєву, 2 мільйони гривень премії керівництву Мінкульту, 2 мільйони гривень зарплати щомісяця керівникові Укрпошти, до 500 тисяч гривень зарплати кожному з десятьох заступників гендиректора Укроборонпрому щомісяця.

«Водночас мінімальна пенсія в Україні становить 1 889 гривень, мінімальна заробітна плата ‒ 4 723 гривень, заробітна плата вояка, який ризикує своїм життям на сході ‒ 10 000 гривень. Особливо цинічно виглядають захмарні виплати чиновникам на тлі недофінансування галузей охорони здоров’я, освіти, культури, коли відбувається закриття шкіл та лікарень.

Очільник уряду пояснює, що такі надмірні для українських реалій зарплати були встановлені нібито для боротьби з корупцією. Але ми знаємо, що корупційні схеми не були зламані, а фінансові потоки і далі контролюють олігархи. А для попередження корупції треба корупціонерів притягувати до кримінальної відповідальності, а не платити мільйони», – йдеться в заяві.

Автори нагадують, що після Революції Гідности Верховна Рада 7 скликання проголосувала за зниження зарплат народним депутатам до 6 тисяч гривень. Це було логічне і справедливе рішення. Минуло не багато часу – і постмайданівські обранці забули, що таке справедливість і вже кілька разів підвищували собі платню.

Свободівці вимагають від Кабінету міністрів України скасувати непомірні зарплати та премії посадовців та найманих працівників державних компаній; розробити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці згідно з європейськими стандартами; встановити п’ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною погодинною заробітною платою у працівників бюджетної сфери та державних компаній; прив’язати преміювання високопосадовців-чиновників та керівних менеджерів державних компаній у відсотковому відношенні до зростання ВВП.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.