Take a fresh look at your lifestyle.

Міністр освіти заперечує сімейні цінності, записані в Конституції, – Панькевич

1 039

Відстоювання гендерних ідей міністром освіти й науки є порушенням Конституції та образою для великої частини українського суспільства, яка сповідує християнські цінності.

Про це заявив заступник Голови ВО «Свобода» Олег Панькевич, коментуючи висловлювання міністра освіти і науки Ганни Новосад.

Міністр заявила, що робитиме все для того, щоб українська школа стала «гендерно нейтральним середовищем». Очільниця міністерства також підтримала так звану «антидискримінаційну експертизу підручників» та виступила проти викладання курсу «Основи сім’ї».

«Така позиція міністра обурює та ображає велику частину українського суспільства, яка сповідує традиційні цінності й прагне виховувати на таких засадах своїх дітей. Водночас принципи, які відстоює міністр освіти і науки, суперечать Конституції України. У статті 51 основного закону держави зазначено, що «шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою», – зазначив Олег Панькевич.

Заступник голови ВО «Свобода» підкреслив, що популяризація гендеру в школі – це згубний шлях для суспільства, а так звана антидискримінаційна експертиза шкільних підручників, яку так підтримує Ганна Новосад, – це наступ на традиційні сімейні цінності: духовність, сім’ю, повагу до літніх людей, роль батьків, роль чоловіка та жінки у суспільстві.   «Фундаментом здорового людського суспільства є родина, засади якої відображено в Основному законі держави. Саме на таких засадах має відбуватися виховання юних українців», –  наголошує Олег Панькевич.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.