Take a fresh look at your lifestyle.

Так звана децентралізація на Львівщині – це злочин проти громад, – Панькевич

280

Впровадження так званої реформи децентралізації на Львівщині – це злочин проти громад. Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич під час публічних консультацій стосовно перспективного плану об’єднання громад.

«Прикро, що адміністрація не дослухається до рішень сесій місцевих рад стосовно об’єднання громад, хоча мала би розглянути їхні звернення. ЛОДА має почути і посприяти створенню ОТГ відповідно до волі громад. Ви кажете, що вже нема добровільного об’єднання? Але більшість громадян переконана, що є добровільність. Ніхто ж не сказував закон про добровільне об’єднання громадян, а всі ті методики уряду, на які ви спираєтеся, – це підзаконні акти, які можна змінювати», – наголосив Олег Панькевич.

Він, зокрема, наголосив на проблемах формування ОТГ в Бродівському районі.

«Ніколи не було такого об’єднання громад, як пропонують зараз. Ви хоч уявляєте, як люди з Підгірців мають доїхати за довідкою до Заболотців? І таких питань залишається дуже багато.  

 Як можна було адміністрації подавати листи до Кабміну без жодних обговорень та рішень обласної ради? Навпаки –  Львівська ОДА мала би надати методичну допомогу, підрахувати спроможність громад», – наголосив Олег Панькевич.

Він також зазначив, що громади обурені майбутньою ліквідацією районів та іншими заходами із так званої децентралізації, які запропонував Президент у змінах до Конституції.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.