Take a fresh look at your lifestyle.

Президія Львівської облради підтримала профспілкові акції протесту

160

Сьогодні, 30 січня, Президія Львівської обласної ради підтримала пропозицію голови фракції ВО “Свобода” Олега Панькевича щодо включення у Порядок денний наступної сесії (11 лютого) звернення від ради про підтримку вимог профспілок щодо захисту трудових і соціально-економічних прав праці.

Як відомо, сьогодні у багатьох містах України відбувся мітинг проти псевдореформ уряду, зокрема проти антисоціального урядового законопроєкту №2708 “Про працю”, який зареєстровано у Верховній Раді 28 грудня 2019 року. 

Учасники мітингу виступили проти скасування державної гарантії на мінімальну заробітну плату на рівні не нижче прожиткового мінімуму, скасування індексації заробітної плати, захисту працівників з інвалідністю, заборони на звільнення одиноких матерів з дітьми віком до 14 років або дитиною з інвалідністю, які передбачено в законопроєкті.

«Закликаємо всі гілки влади суворо дотримуватися норм Конституції та європейського права, не допустити ухвалення антисоціальних законів, які можуть зруйнувати всі шляхи побудови соціальної, демократичної держави», – йдеться в резолюції.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.