Take a fresh look at your lifestyle.

Децентралізація у виконанні Львівської ОДА – найганебніше рішення влади, – Панькевич

1 421

Чиновники Львівської облдержадміністрації не мають права вирішувати долі громад.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 31 січня 2020 року на засіданні Міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового рівня Львівської області.

Олег Панькевич (Свобода) розкритикував робочу групу щодо децентралізації та виступив на захист громад Львівщини Група щодо адмін.-тер. устрою області

Geplaatst door Михайло Галущак op Vrijdag 31 januari 2020

За його словами, декотрі громади тільки напередодні дізналися, що їх приєднують до певної ОТГ, в якій вони не хочуть бути і не бачать в цьому ніякої користі.

«Ганебніших рішень влади я давно не зустрічав. Не можуть кілька чиновників адміністрації поділити на свій розсуд території і громади. Влада має керуватися законами, принципами, доцільністю, користю для громади, чути її думки й побажання. Ми бачимо, що виконавці так званої реформи децентралізації проігнорували рішення сесій сільських, селищних, районних та обласної рад. Вони не зважають, що люди, відстоюючи свої права перекривають автомагістралі. Вони не чують сільських голів, які зараз звертаються до членів міжвідомчої комісії, аби не поспішали з рішенням, аби вислухали аргументи людей. Так не може бути. Таке свавілля матиме наслідки», – наголосив Олег Панькевич.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.