Take a fresh look at your lifestyle.

Сьогодні у Львівській ОДА “розстрілювали” цілі громади, – Галущак

5 195

Сьогодні, 31 січня, у Львівській ОДА відбулося засідання Міжвідомчої обласної робочої групи щодо адміністративно-територіального устрою, на якій розглядали питання щодо майбутніх ОТГ області.

Кандидат історичних наук, учасник АТО Михайло Галущак у дописі на своїй сторінці у Фейсбук порівняв прийняття рішень на цьому засіданні із рішеннями, які у радянські часи приймали “трійки” НКВС, яких, до речі, також формували на рівні області.

Пряма мова:

“На засіданні щодо адмін.-тер. реформи у ЛОДА багато говорили про відповідальність

Коли був закид, що значна частина членів групи, які схвалюють рішення – це чиновники ЛОДА, то аргумент був, що “треба ж комусь брати відповідальність”

Але, на превеликий жаль, зі сторони так виглядало, що всю відповідальність на себе взяло троє людей на яких дивились вказані чиновники і без особливого обговорення та зацікавлення, без врахування позиції громад – піднімали свої сині карточки і вирішували долі кількох мільйонів жителів області.

У нашій історії вже були “трійки”, які брали на себе відповідальність і розстрілювали людей – сьогодні “розстрілювали” цілі громади”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.