Take a fresh look at your lifestyle.

“Кожне покоління має шанс”: у миколаївській школі відкрили виставку про ОУН (фото)

514

Сьогодні, 4 лютого, у миколаївській школі №2 відкрили науково-популярну фотовиставку про Організацію українських націоналістів.

Автор виставки, кандидат історичних наук, свободівець Михайло Галущак зазначив, що захід приурочений 91-річчю від створення ОУН, яке відзначали 3 лютого. На виставці представлено 10 стендів, які розповідають про найважливіші сторінки історії організації, яка очолювала український національно-визвольний рух у ХХ ст.

“Кожне покоління має шанс змінити свою державу. Це усвідомлювали військові Перших визвольних змагань 1917-21 рр., які через створення ОУН вирішили підготувати нове покоління для боротьби за Україну. Їм це успішно вдалося, адже в часи Другої світової війни було створено УПА, яка найдовше з усіх підпільних армій Європи провадила боротьбу проти окупантів – останній бій повстанців був у 1960 р., а останній націоналіст вийшов з підпілля у 1991 р. Маємо пам’ятати це і на прикладі героїв минулого – виховувати героїв сьогодення і майбутнього”, – зазначив Михайло Галущак.

Голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький подякував директору школи Ігору Дзюраху за можливість показу виставки, яка залишиться у школі на тиждень, і закликав учнів вивчати своє минуле та бути відповідальними перед історією.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.