Take a fresh look at your lifestyle.

Львівський історик закрив рот Рабіновичу

1 894

“Дивізія “Галичина”, відповідно до всіх міжнародних судів, які були – не має військових злочинів”.

Про це зазначив кандидат історичних наук, свободівець Михайло Галущак, коментуючи для Телеканалу “НТА” висловлювання нардепа Вадима Рабіновича, який у зневажливій формі з трибуни Верховної Ради відгукнувся про похорон в Івано-Франківську дивізійника Михайла Муляка.

"Фашизм не пройдет!"- Вадим Рабінович виступив у Верховній раді

??‍♂"Фашизм нє прайдьот! Беда в нашем доме!" – із такими закликами у Верховній раді виступив нардеп від ОПЗЖ Вадим Рабінович. Так він обурювався похороном ветерана дивізії СС “Галичина” у Івано-Франківську ⬇

Geplaatst door Телеканал НТА op Dinsdag 4 februari 2020

“Це, просто, були українці, як воювали у складі німецької армії. Сьогодні ці люди заслуговують на пошану”, – підкреслив у коментарі Михайло Галущак.

Зазначимо, що у 1985 р. у Канаді було створено Комісію із розслідування у справах військових злочинців. У звіті комісії для уряду Канади йшлось, що жоден військовий Дивізії “Галичина” не скоював військові злочини під час Другої світової війни.

У своєму дописі у Фейсбук Михайло Галущак висловив обурення: “Чому Рабіновичу ніхто із нардепів-патріотів не закрив рот?”.

Народний депутат України VII скликання Юрій Михайльчишин у коментарі під дописом звернув увагу, що “найбільше патріотів, як відомо, працює в депутатських фракціях партій “ЄС” і “Голос”.

Дивізію “Галичина” було створено у квітні 1943 р., до неї записалося 84 тис добровольців, які ставили собі за мету воювати проти Радянського Союзу. Дивізійник Леонід Муха у спогадах зазначав, що не вступав одразу в УПА, бо на той час ще не чув про її діяльність.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.