Take a fresh look at your lifestyle.

“Ми платимо за ненадані послуги”: мер Тернополя вимагає від Уряду скасувати другу платіжку за газ

424

Міський голова Тернополя, свободівець Сергій Надал у відкритому відеозверненні вимагає від Уряду Олексія Гончарука скасувати другу платіжку за газ.

Сергій Надал зазначив, що споживання газу цього року є менше, однак Уряд заклав у ціну газу дані за попередній рік. “Таким чином ми, тернополяни, українці, платимо значно більшу суму за фактично не надані послуги”, – зазначив свободівець.

Сергій Надал назвав другу платіжку за газ – ударом по кожній українській сім’ї.

ВИМАГАЄМО В УРЯДУ УКРАЇНИ СКАСУВАТИ ДОДАТКОВУ ПЛАТІЖКУ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ В ДОМІВКИ? Ми, тернополяни, вимагаємо в Уряду негайно скасувати додаткову, необгрунтовану плату за поставку газу в домівки.? Незважаючи на те, що цього року споживання газу є значно меншим, Уряд у розрахунках заклав дані за попередній рік. Таким чином ми, тернополяни, українці, платимо значно більшу суму за фактично ненадані послуги. Це є справжня зневага до тернополян і до українців.? Ми у Тернополі проводимо жорсткі заходи економії. Ми зменшуємо для населення плату за тепло і гарячу воду. Незважаючи на це, Уряд хоче цю суму економії забрати в людей у вигляді додаткової плати за газ. Це є справжній удар по пенсіонерах, це є справжній удар по кожній українській сім'ї.? Ми вимагаємо в Уряду скасувати другу платіжку за газ. Ми вимагаємо поваги до українців!

Geplaatst door Сергій Надал op Dinsdag 4 februari 2020

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.