Take a fresh look at your lifestyle.

Об’єднання “Кульпарківської” із “Закладом”: депутати підкилимно просувають питання на сесію

1 746

11 лютого, перед сесією облради, постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту розгляне питання щодо об’єднання двох психлікарень “Кульпарківської” (Львів) та “Закладу” (Миколаїв). Після чого, очевидно, питання може бути внесено “з голосу” у порядок денний сесії.

Початок комісії о 9.15, 326 каб.

Проект рішення звучить наступним чином – Про розгляд питання щодо приєднання КНП ЛОР “Львівська обласна психіатрична лікарня “Заклад” до КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня”.

Медиків лікарень про засідання комісії не попередили.

Зазначимо, що голова медичної комісії облради Ігор Ковальчук (“Рух”) на одному із засідань комісії дав “слово лікаря”, що не виноситиме питання про об’єднання двох психлікарень без відповідних рішень трудових колективів, однак питання вже вкотре намагаються проштовхнути на сесію.

Медики “Закладу” уже кілька разів пікетували Львівську облраду з вимогою не виносити питання про об’єднання двох лікарень. Одного разу це питання все ж таки винесли на голосування, однак для прийняття рішення забракло одного голосу.

Депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло зазначив, що депутати повинні дослухатися до думки працівників “Закладу” і не виносити це питання на розгляд сесії без їхнього відповідного погодження.

Читайте також: Після сварки з Ганущином, медика з облради забрала швидка (відео)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.