Take a fresh look at your lifestyle.

У Львівській облраді несправедливо розподілили бюджетні кошти, – Кошулинський

371

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді не підтримала рішення про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2020 рік. 

Як заявив 11 лютого 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, депутатська більшість несправедливо й незаконно розподілила кошти платників податків Львівщини.

«Фракція  ВО «Свобода» не голосує за це рішення, оскільки вважає його несправедливим та незаконним. Тільки напередодні о 20.30 на електронні скриньки депутатів надійшов кінцевий розрахунок, куди й скільки коштів спрямовують. Не тільки депутати не встигли ознайомитися з проєктом рішення, а й громадськість. Громадяни, платники податків не знають, як розподілено їхні гроші», – зазначив Руслан Кошулинський.

Він навів лише деякі факти, які свідчать про несправедливість розподілу коштів між районами Львівщини.  

«Скажімо, Пустомитівський район отримає 15 млн гривень, а Бродівський – лише 4,4 млн, Жовківський – 5,5 млн. До того ж, з 15 млн для Пустомитівського району 11 млн отримала Давидівська ОТГ. Нагадаю, в Давидівській ОТГ – 47 млн бюджет розвитку. Ми вважаємо, що це несправедливо, що рішення незаконне. Фракція ВО «Свобода» за це не голосуватиме», – наголосив націоналіст.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.