Take a fresh look at your lifestyle.

“Іноземні дипломати “грають” на боці країни-агресора”: Львівська облрада звернулася до МЗС

119

Сесії Львівської обласної ради 11 лютого ухвалила звернення до Міністерства закордонних справ України щодо засудження заяви Послів Польщі та Ізраїлю з приводу вшанування українських націоналістичних діячів.

Звернення ініціював голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

Депутати Львівської обласної ради висловлюють рішучий протест проти зневажливих заяв іноземних дипломатів на адресу українських героїв, які відстоювали незалежність української держави.

«Вважаємо, що посли іноземних держав в Україні не мають повноважень давати оцінку рішенням представницьких органів влади, безпідставно звинувачувати в серйозних злочинах видатних українських державних та політичних діячів. Розцінюємо такі дії як втручання у внутрішні справи держави України. Насторожує те, що тези в заявах послів викладені абсолютно в дусі кремлівської пропаганди. Тобто свідомо чи ні іноземні дипломати «грають» на боці країни-агресора, яка зацікавлена в дискредитації України в очах світової спільноти», – йдеться у зверненні.

Депутати очікують рішучих кроків в інтересах нашої держави та вимагають скерувати ноту протесту до зовнішньополітичних відомств Республіки Польща та Держави Ізраїль щодо антиукраїнських висловлювань Надзвичайних і Повноважних Послів Бартоша Ціхоцького та Джоела Ліона.

Нагадаємо, голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич ініціював у раді звернення до МЗС з вимогою визнати персонами нон ґрата в Україні Послів РП та Ізраїлю через зневажливі висловлювання щодо видатних українських діячів національно-визвольної боротьби. Фракція розцінює такі дії як втручання у внутрішні справи нашої держави.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.