Take a fresh look at your lifestyle.

Львівська мерія ухвалила рішення щодо створення Народної команди “Карпати”

70

Депутати Львівської міської ради ухвалила рішення про співпрацю між Львівською мерією та ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати».

Таке рішення депутати ухвалили під час засідання сесії сьогодні, 13 лютого, повідомляє Leopolis.news.

Своїм рішенням депутати підтримали ініціативу громадськості щодо створення Народної команди «Карпати» у формі, яка буде визначена окремим рішенням міської ради. Ухвала визначає основними умовами створення Народної команди «Карпати» такі умови: безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» у власність територіальної громади Львова; гарантія Народній команді «Карпати» щодо продовження пільгового періоду користування спорудами стадіону «Україна», тренувальними полями та надання в оренду земельних ділянок, необхідних для їх належного функціонування на пільгових засадах; забезпечення розвитку дитячого футболу у м. Львові.

Постійній комісії культури, молодіжної політики та спорту спільно з управлінням спорту департаменту гуманітарної політики доручили вивчити міжнародний досвід функціонування подібних команд та підготувати та подати міській раді на затвердження Програму створення Народної команди «Карпати».

Департамент фінансової політики, департамент економічного розвитку, департамент гуманітарної політики спільно з відповідними профільними постійними комісіями мають визначити необхідне фінансування для створення команди у наступних бюджетних періодах та перелік об’єктів інфраструктури, котрі потенційно можуть бути залучені до цього проекту.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.