Take a fresh look at your lifestyle.

Визначено переможців обласного конкурсу з мови, який організовувала «Свобода»

380

Львівська обласна організація ВО «Свобода» підпила підсумки обласного конкурсу письмових творів серед учнів 9-11 класів «Моя мова – моя свобода». У ньому взяли участь 41 учасник.

Заступник голови Львівської обласної організації ВО «Свобода» Михайло Галущак зазначив, що конкурс є традиційним і проводився вже 6 рік поспіль до Міжнародного дня рідної мови.

«Дякуємо всім, хто відправив нам свої твори! Ми пропонували учням написати роботи за наступними темами: Українська мова, як зброя у війні з Росією; Українська мова, як важлива ознака національної ідентичності; Як переконати російськомовних переходити на українську? Як популяризувати українську мову? Всі отримані нами роботи є високого рівня написання, тому журі конкурсу вирішило, що у нас всі учасники будуть розподілені між ІІІ та І місцями. Ми зв’яжимося із місцевими організаціями ВО «Свобода», звідки нам були направлені роботи, і постараємося, щоб до 3 березня всі учасники отримали грамоти та призи», – наголосив Михайло Галущак.

Додамо також, що організатори були приємно вражені, що цього року твір на конкурс відправила українка, яка зараз навчається у школі у Польщі.

Журі конкурсу наступним чином розподілило переможців:

І місце – Вікторія Галандюк, Назар Бутим, Анна Дмитрів, Дмитро Пятоха, Роксоляна Варунок, Ярина Іванів, Роман Кульчицький-Дашинич, Марія-Вікторія Федір,  Марія Ганущак, Марта Янкевич, Юлія Верещинська, Діана  Дутка, Вікторія Давидів, Єлизавета Івахів, Марта Майко, Аліна Сподарик, Олена Ткачик, Олена Салань;  

ІІ місце – Анастасія Веретільник, Анастасія Гілета, Ірина Сметанюк, Анна Войтанович,  Анна Біляк,  Наталія Озоруба,  Сечін Софія, Вікторія Довга,  Ірина Борейко, Марія Іванова, Ірина Дністрянська;

ІІІ місце–Віра Камінська, Михайло Кузик, Софія Хомин, Богдан Яворський, Марія Якимишин, Софія Миндзяк,  Дарина Шумлянська,  Аліна Андрійчук, Ольга Ценглевич,  Ярослава Більська, Олеся Савіцька, Ярина Тарабан.  

Твори, які отримали 1 місця будуть опубліковані на сторінці Львівської обласної організації ВО «Свобода» у Фейсбук, а також на нашому сайті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.