Take a fresh look at your lifestyle.

Стало відомо, куди ЛОДА приєднала Розділ та Березину

1 920

Сьогодні на вимогу громад, які пікетували Львівську ОДА перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський надав активістам інформацію про поділ області на ОТГ, який обладміністрація відправила до Мінрегіону.

Про це повідомляє ІА “Цинічний Львів”, посилаючись на власні джерела.

Населені пункти Миколаївського району, навколо яких точилася тривала дискусія – Розділ та Березина – є у складі Новороздільської ОТГ.

До Миколаївської ОТГ мають увійти: Миколаїв, Дроговиж, Новосілки-Опарські, Більче, Велика Горожанка, Гонятичі, Колодруби, Криниця, Раделичі, Рудники та Гірське.

Раніше свободівець Михайло Галущак зазначав, що є рішення місцевих рад та громадських слухань Роздолу та Березини, які вимагали приєднання до Миколаївської ОТГ. “У попередньому перспективному плані Миколаївська ОТГ була великою – з Роздолом та Березиною. Сьогодні її “обрізали” і це рішення не на кілька років – це рішення на кілька поколінь. Очевидно, що у цьому є і слід мера Миколаєва Щебеля, якому не вигідно обиратися у великій ОТГ, і тепер ми розуміємо, кого буде підтримувати влада на цих виборах.

На жаль, хтось ставить свої власні амбіції, бажання залишитися у кріслі вище інтересів громади”, – наголосив Михайло Галущак.

Фото документу поділу Львівщини на ОТГ, який представила ЛОДА.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.