Take a fresh look at your lifestyle.

“Свобода” вимагає скликати сесію облради через протести проти примусового об’єднання громад

1 193

Фракція ВО «Свобода» вимагає від голови Львівської обласної ради скликання позачергової сесії у зв’язку з невдоволенням громад реалізацією реформи децентралізації.

Як зазначає голова фракції Олег Панькевич 24 лютого 2020 року у своєму зверненні, проєкт нового перспективного плану формування територій спричинив суспільний спротив.

«Останнім часом загострюється ситуація довкола процесу формування ОТГ на Львівщині. Зростають протестні настрої, громади виявляють невдоволення неналежними діями обласної державної адміністрації, яка в процесі формування перспективного плану нехтує позицією та інтересами громад. З цього приводу до фракції ВО «Свобода» звернулися представники територіальних громад, які закликають до проведення позачергової сесії стосовно підготовки перспективного плану формування територій громад у Львівській області», – йдеться у зверненні.

Олег Панькевич пропонує заслухати інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо змін та доповнень до перспективного плану формування територій громад Львівської області та рекомендувати внести зміни до перспективного плану.

Нагадаємо, 11 лютого 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутатська більшість не підтримала пропозиції свободівців стосовно формування ОТГ на Львівщині, зокрема визнати роботу Львівської облдержадміністрації в питанні формування перспективних планів об`єднання громад незадовільною.

Раніше фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді ініціювала розгляд на сесії питання про перспективний план формування територій громад Львівщини.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.