Take a fresh look at your lifestyle.

Володимир “Штурм” розкритикував владу Львівщини, яка не підтримала вшанування національних героїв

1 260

“У час війни для влади пріоритетним має бути виховання молоді, майбутніх захисників України. Незрозумілою є позиція Львівської ОДА, яка не підтримала створення виставки про молодь в українському національно-визвольному русі. На кому ми маємо виховувати наше підростаюче покоління, як не на наших героях?”.

Про це заявив сотник Майдану, боєць Батальйону “Айдар” Володимир Правосудов-“Штурм” коментуючи відмову конкурсної комісії при Львівській ОДА підтримати проект – Відкриті лекції та виставка “Молодь в українському визвольному русі ХХ ст.”.

Нагадаємо, у Львівській ОДА визначили переможців конкурсу, які у 2020 р. фінансуватимуться з обласного бюджету у рамках програми “Молодь Львівщини”.

Конкурс організовував Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

За результатами конкурсу стало відомо, що конкурсна комісія відмовилася профінансувати унікальний проект – Відкриті лекції та виставка “Молодь в українському визвольному русі ХХ ст.”.

Натомість, чиновники Львівської ОДА, які входять до складу відповідної конкурсної комісії – надали необгрунтовану перевагу Молодіжній громадській організації “Галицька ліга КВН” та її проекту “Фестиваль Західна ліга сміху”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.