Take a fresh look at your lifestyle.

“Звідки хвороби?”: мера Миколаєва Щебеля впіймали на брехні

2 783

Депутат Миколаївської районної ради Володимир Паньків впіймав мера Миколаєва Андрія Щебеля на поширенні недостовірної інформації.

Про це депутат написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Пропонуємо Вашій увазі весь текст повідомлення:

“Зовсім нещодавно Львівська обласна рада розглядала питання розширення кар’єру у районі Ксендже (де роздано ділянки атовцям) у місті Миколаєві для азербайджанців “Алов-Буд”.

На обласній сесії тоді виступав міський голова Миколаєва пан Щебель, який розказував, що Миколаїв проти цього розширення. І тут сюрприз-звісно, що ці слова були ширмою для народу.

Як голова ГО “Екологічна Миколаївщина”, хочу повідомити, що пан Щебель одноособово дозволив розміщення асфальтного вузла під нашими вікнами.

Як сьогодні пригадаю громадські слухання, ініційовані небайдужими миколаївчанами, особливо це стосувалось району вулиці Садова (тепер Кіндратського). Головою на тодішніх слуханнях, які проходили у два етапи була теперішня еко-активістка Уляна Голубович-Одинак.
Мешканці Миколаєва прийняли чітке рішення – не надавати дозволу на розміщення цього асфальтного вузла на території заводу залізо-бетонних конструкцій.

Але…. Все таємне стає явним.

На фото лист, який пан міський голова А. Щебель адресував до Держпродспоживслужби, де вказав, що жодної претензії з боку миколаївчан до діяльності цього заводу немає.


Цікаво.. Як немає? Громадські слухання вирішили, що є…
Ось так одноособово міський голова вирішив впустити сюди завод, що викидає канцерогени (нагадаю, що каменем спотикання тоді було те, що від асфальтної установки до нашого садочку Теремок – менше 1 км., що суперечить допустимим межам від таких заводів).
Другий абзац цього листа вказує, що Алов мала б зробити вклад у соціальну інфраструктуру Миколаєва (якщо не помиляюсь, то тоді йшла мова про те, що Алов має зробити вулицю Садова (Кіндратського). Та до моїх рук потрапляють акти виконаних робіт, де Миколаївська міська рада справно платить понад 700 000 грн. за виконання ремонту доріг Миколаєва компанії Алов (вул. Тарла). А фокус із ремонтом вулиці Садова (Кіндратського) у 2019 році пану Щебелю не вдався.

Влітку 2019 року КМУ розподілив кошти на ремонт цієї вулиці із державного бюджету (близько 2,5 млн. грн.). Але з приходом до влади нового президента, Кабмін блокує використання цих коштів…
Отже, і другий абзац не дотримано.

Коли звертався до активістів-організаторів слухань чому всі мовчать… Відповіді не дочекався… Очевидно домовились…

А потім питання, а звідки хвороби??? “

Нагадаємо, що у 2019 р. Миколаївська міська рада намагалася проголосувати за розширення кар’єру асфальтного заводу, однак рішення не набрало достатньої кількості голосів.

Хто і як голосував:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.